Google Ads

Kampanie Google Ads mają na celu promocję strony Klienta w wyszukiwarce. Kluczowym elementem dla widoczności marki w sieci jest wyszukiwarka Google. Kampanie Google Ads, zwiększają liczbę użytkowników, którzy decydują się wejść na stronę organizacji, co w konsekwencji przekłada się na wzrost sprzedaży produktów lub usług Klienta.

Jak działamy?

Do kampanii Google Ads podchodzimy wielopoziomowo, wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia i możliwości, które oferują kampanie. Pierwszym filarem Google Ads jest reklama tekstowa – linki, które są sponsorowane w wyszukiwarce. Kolejnym elementem jest wykorzystanie grafiki – reklamy banerowej. To proste, niskokosztowe narzędzia, które pozwalają dotrzeć do szerokiego grona Konsumentów. 

Innym narzędziem są reklamy w formie wideo umieszczane w serwisie YouTube. Możliwości promocji są tam bardzo zróżnicowane – reklamy w przerywnikach i w trakcie filmów, pomijalne i niepomijalne reklamy wideo, banery reklamowe czy nakładki, a także karty sponsorowane.

Na efektywności kampanii Google Ads wpływ ma także remarketing, który polega na kierowaniu reklam do użytkowników w przeszłości wchodzących w interakcję z aplikacją lub witryną internetową. Dzięki temu potencjalny Konsument ma w pamięci markę, a to zwiększa szansę na dokonanie zakupu.

Agencja przeprowadza także kampanie produktowe – wpisanie nazwy konkretnego produktu powoduje wyświetlenie reklamy bezpośrednio pod okienkiem wyszukiwania. Tam na użytkownika czeka zdjęcie, nazwa, a także cena danego produktu lub usługi. Po kliknięciu potencjalny Konsument jest przenoszony na stronę reklamodawcy. Google Ads oferuje duże możliwości, które pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy