Personal branding – marka osobista

Budowanie i zarządzanie własnym wizerunkiem oraz karierą, czyli personal branding, to element budowania wiarygodności i rozpoznawalności na rynku. Stworzenie silnej marki osobistej daje przewagę w działaniach marketingowych oraz sprzedażowych i tworzy wymierną wartość rynkową. Zbudowanie wizerunku jest procesem wymagającym spójnej komunikacji na wielu płaszczyznach.

Jak pomagamy budować markę osobistą?

Zajmujemy się budowaniem reputacji właścicieli i prezesów organizacji, członków zarządów firm, osób pełniących funkcje publiczne. Wzmacniamy ich wizerunek jako ekspertów, specjalistów w swojej dziedzinie. Dbamy o to, by pojawiali się w odpowiednich kontekstach na konferencjach, w telewizji i prasie. Monitorujemy ich wizerunek w mediach i wspieramy w budowaniu świadomego dialogu z otoczeniem.

Zarządzanie przedsiębiorstwem czy organizacją oznacza również bycie liderem zespołu, a dbanie o swoich pracowników jest jednym z kluczowych narzędzi personal brandingu. Wspieramy naszych Klientów w budowaniu trwałych, satysfakcjonujących relacji z pracownikami, pomagamy tworzyć ścieżki rozwoju, organizujemy szkolenia. Wychodzimy z założenia, że silny i mądry lider inwestuje w zespół, a swoją postawą inspiruje do działania.

Dla naszych Klientów prowadzimy audyt wizerunkowy i wspólnie wyznaczamy obszary, które warto wzmocnić. Zastanawiamy się nad tym, jakie wyjątkowe wartości nasz Klient ma do zaoferowania innym. Pomagamy odkrywać cechy wyróżniające konkretną osobę i na tym budujemy strategię działania.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy