Public Relations

Wizerunek ma kluczowy wpływ w budowaniu trwałej przewagi rynkowej, dlatego jako Agencja zapewniamy usługi z zakresu Public Relations w sposób pełny i kompleksowy.

Każda firma funkcjonuje w konkretnym otoczeniu biznesowym i społecznym, dla każdego Klienta przygotowujemy i wdrażamy strategie odpowiadające jego potrzebom. Zajmujemy się całościowym dbaniem o wizerunek, wraz z employer brandingiem, Corporate Social Responsibility, zarządzaniem kryzysowym i Public Affairs. W tym celu korzystamy z odpowiednio dobranych narzędzi i kanałów komunikacji. 

Od wielu lat organizujemy konferencje, eventy, prowadzimy kampanie społeczne. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami mediów branżowych i ogólnopolskich, liderami opinii. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie media relations – opracowujemy materiały prasowe, plasujemy wypowiedzi ekspertów w topowych tytułach, współpracujemy z czołowymi dziennikarzami. Mamy stały kontakt z decydentami, instytucjami pozarządowymi oraz przedstawicielami organizacji pracodawców.

Naszą zasadniczą rolą jest bycie partnerem dla naszego Klienta. Razem, ramię w ramię, zmierzamy do sukcesu. Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja i każde środowisko biznesowe wymaga indywidualnego podejścia do komunikacji, dlatego, przede wszystkim, słuchamy Klienta i wraz z nim ustalamy priorytety i cele. O dwudziestu lat nasi specjaliści, kierując się najwyższymi standardami etycznymi, z pełną determinacją i zaangażowaniem czuwają nad stabilnością biznesu naszych Klientów.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy