Szkolenia digitalowe

Marketing, to dynamiczna dziedzina, wymagająca nieustannej aktywności. Rozwój internetu, a co za tym idzie pojawienie się nowych mediów, doprowadziły do zmian w sposobie tworzenia kampanii marketingowych.

Obecnie nieznajomość mechanizmów rządzących internetem może doprowadzić firmę na skraj bankructwa. Brak mediów społecznościowych, planowanie kampanii reklamowych bez uwzględnienia narzędzi digitalowych, to zaledwie kilka zaniedbań, mogących trwale wpłynąć na sytuację firmy.

Przygotowane przez nas szkolenia pozwalają poznać dostępne w obszarze marketingu internetowego narzędzia służące zarówno do prowadzenia kampanii reklamowych, jak i dające możliwość analizy efektów podjętych działań. Plan szkoleń obejmuje wyjaśnienie jak skutecznie przeprowadzić kampanię SEM (Search Engine Marketing) realizowaną w formie linków sponsorowanych oraz reklam produktów, jak i kampanię PPC (Pay Per Click), w której opłata za reklamę pobierana jest dopiero w momencie kliknięcia w link przez Konsumenta. 

Mając na uwadze rosnącą na rynku konkurencję, kompleksowo szkolimy naszych Klientów w temacie pozycjonowania stron internetowych. Sprawiamy również, że wątek optymalizacji SEO nie wydaje się tak straszny, jak przy pierwszym poznaniu. I choć na pierwszy rzut oka temat digitalizacji może wydawać się nie do opanowania, to tylko pozory. Szkolenia prowadzone przez najlepszych w tej dziedzinie ekspertów pozwolą zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także stopniowo wcielać ją w życie. Uczymy także prawidłowego prowadzenia mediów społecznościowych  (Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok, Twitter), aby pozostać w ciągłej interakcji z Konsumentami.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy