PR Korporacyjny

Spójny PR korporacyjny charakteryzuje się wielopoziomowym przekazem. Komunikacja w tym obszarze powinna być prowadzona w odniesieniu do wszystkich kluczowych grup odbiorców, a więc uwzględniać kontakt z mediami, interesariuszami, komunikację wewnętrzną firmy, relacje inwestorskie.

Jako agencja zajmujemy się tworzeniem strategicznych przekazów i dystrybuowaniem ich do odpowiednio wybranych grup docelowych interesariuszy. Wypracowujemy wartościowe materiały, budujemy relacje z kluczowymi z punktu widzenia organizacji Klienta liderami. Promujemy ekspercką pozycję korporacji, dzięki czemu nasi Klienci uzyskują przewagę rynkową.

Jakie działania PR-u korporacyjnego wdrażamy?

Ze względu na określoną grupę odbiorców treści przekazywane w strategii PR-u korporacyjnego powinny cechować się wysoką zawartością merytoryczną – jest to warunek budowania wiarygodnego wizerunku firmy oraz jej eksperckiego autorytetu. Prowadzenie komunikacji w tym obszarze wymaga wiedzy z konkretnych dziedzin branżowych. Niedopatrzenia w informacjach, błędy lub brak odpowiedniej merytoryki mogą prowadzić do kryzysu wizerunkowego. Dlatego jako agencja zapewniamy naszym Klientom opiekę specjalistów. Wszystkie komunikaty i działania mające utrwalić relacje z otoczeniem instytucji muszą być profesjonalne i rzeczowe.

Dla naszych Klientów prowadzimy audyty dotychczasowego wizerunku firmy, opracowujemy strategię komunikacji korporacyjnej, doradzamy, jak osiągnąć cele strategiczne i pomagamy w ich wdrażaniu. Świadczymy usługi biura prasowego, jesteśmy w nieustannym kontakcie z mediami. 

Umieszczamy ekspertów w topowych czasopismach i programach telewizyjnych. Przygotowujemy treści na strony internetowe, kanały komunikacyjne i social media firm. Wspieramy komunikację wewnętrzną, organizujemy wydarzenia firmowe. Przygotowujemy raporty, prezentacje, broszury informacyjne. Bieżące działania się realizujemy według założeń długofalowej strategii wypracowanej i moderowanej wspólnie z Klientem.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy