SEO

SEO i pozycjonowanie to ciągłe odkrywanie mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu w wynikach organicznych wyszukiwarki.

W dzisiejszych czasach, gdy duża liczba transakcji zakupowych odbywa się w internecie, a Konsumenci czerpią wiedzę o marce właśnie z sieci SEO jest szczególnie ważne.

Użytkownicy wpisują frazy, jakie ich interesują i przeglądają pierwsze wyniki wyszukiwarki Google. Niewielka liczba użytkowników zagląda dalej niż za pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Dlatego kluczowe jest zaistnienie wielu fraz związanych z Klientem w topowych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu witryna Klienta ma lepszą widoczność wśród potencjalnych Konsumentów – co za tym idzie wzrasta szansa na sprzedaż.

Jak działamy w zakresie SEO?

Optymalizujemy funkcjonowanie strony pod kątem atrakcyjności dla robota wyszukiwarki przy wykorzystaniu działań strukturalnych i technicznych.

To prace polegające na naprawie błędów w zapisach kodów html, usunięciu zduplikowanej treści czy kompresji zdjęć. Dobra strona musi mieć przejrzysty układ, krótki czas ładowania i być wolna od błędów technicznych. Po spełnieniu tych kryteriów witryna dostaje punkty od robota wyszukiwarki. 

Kolejnym obszarem działania jest pozycjonowanie właściwe – polega na zdobywaniu punktów w rankingu wyszukiwarki za atrakcyjność. To częste polecanie, linkowanie witryny – im więcej odnośników do witryny Klienta znajduje się na różnych stronach w sieci, tym większa jest jej atrakcyjność dla robota wyszukiwarki. Dzięki temu witryna jest umiejscowiona wyżej w wynikach wyszukiwania. Linkowanie wykonuje się dzięki użyciu “fraz kluczowych” – to słowa, którymi posługują się internauci przy wyszukiwaniu informacji w sieci.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy