strategia komunikacji

Tworząc działania PR wypracowujemy odpowiednią komunikację zarówno samej marki, jak i produktów, które reprezentuje.

Jako agencja prowadzimy audyty wizerunkowe, analizujemy aktualną sytuację komunikacyjną firm, prowadzimy warsztaty, raportujemy wnioski. Określamy cele, do których wspólnie dążymy: biznesowe, strategiczne, komunikacyjne.

Jak pracujemy?

Po analizie tworzymy wstępny koncept  strategii PR, tworzymy tzw. key messages, czyli sformułowania, które odgrywają najważniejszą rolę w kampani w kontekście grup docelowych. Dobieramy narzędzia najlepsze do realizacji obranej taktyki. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu media relations, współpracujemy z dziennikarzami, liderami opinii, influencerami. 

Prowadzimy działania m.in. w obszarze PR-u korporacyjnego i wewnętrznego. Zajmujemy się organizacją eventów medialnych – konferencji prasowych, paneli z ekspertami, wywiadów. Wspieramy media własne organizacji – prowadzimy strony internetowe, blogi firm. Przygotowujemy webinary, produkujemy filmy i podcasty. Na bieżąco zajmujemy się analizą i monitoringiem efektywności działań, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować zarówno na potrzeby wewnętrzne firm, jak i sytuację rynkową.

Napisz do nas