Eventy

Organizacja eventów jest jednym z narzędzi realizacji strategii Public Relations. Dzięki odpowiednio zaplanowanym i zorganizowanym wydarzeniom możemy budować pożądany wizerunek marki oraz promować konkretne produkty lub usługi.

Wydarzenia stwarzają również okazję do bezpośredniego dialogu organizacji ze środowiskiem, w którym funkcjonuje.

Jak organizujemy wydarzenia dla naszych Klientów?

Jako Agencja od lat organizujemy eventy dla przedstawicieli mediów oraz środowisk biznesu. Prowadzimy gale, spotkania biznesowe, konferencje, briefingi i śniadania prasowe. Organizujemy wyjazdy dla dziennikarzy i spotkania one-to-one. Każdy projekt jest dla nas unikalny, do każdego mamy indywidualne podejście. Znajomość rynku i nowych trendów pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby Klientów. Razem określamy cele, tworzymy strategię, dobieramy odpowiednią formę, narzędzia komunikacji. Charakter wydarzenia zawsze dostosowujemy do działalności firmy oraz wizerunku, jaki reprezentuje. 

Mamy bardzo duże doświadczenie w planowaniu wydarzeń, dbamy o każdy aspekt organizacji eventu nie tylko w jego trakcie, lecz także przed i po nim. Przygotowujemy scenariusze, komunikaty prasowe i notatki ze spotkań. Przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby organizowane przez nas wydarzenie odpowiednio wybrzmiało w mediach i opinii publicznej. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę organizacyjną, wspomagamy merytorycznie. Dysponujemy własnym studiem do konferencji online.

Przygotowywane przez nas wydarzenia znajdują szeroki odzew m.in. w środowiskach biznesowych, u przedstawicieli administracji i samorządów, liderów opinii, dziennikarzy, a tym samym kształtują postrzeganie marki, produktu, zwracają uwagę na konkretne zagadnienia. Jest to efekt właściwie dobranej strategii i koncepcji wypracowanej wraz z Klientem.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy