O nas

Elżbieta Pełka

Fellow of The Royal Society of Arts (RSA), Fellow of The Chartered Institute of Marketing, prezes Polish National Sales Awards, właścicielka Agencji Marketingu Zintegrowanego Pełka I Partnerzy, członek zarządu British-Polish Chamber of Commerce od 2019 roku, ekspert Centrum Dialogu i Analiz THINK TANK.  Członkini Rady Programowej Europejskiej Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Od 2023 r. przewodnicząca Rady Nadzorczej spółki Sunway Network S.A. (dawniej Prosta Giełda S.A).

Przedsiębiorca, marketer, ekspert w procesach zarządzania marką 360 stopni, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w szeroko pojętej komunikacji zdobyte w Polsce i za granicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Pracowała na stanowiskach menedżerskich dla takich korporacji międzynarodowych jak Ogilvy&Mather w Londynie i Warszawie, The Rowland Company, GGK Direct, Marie Claire Poland.

W ramach realizowanych projektów działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, a także promowania standardów i etyki w sprzedaży. Jest aktywnym uczestnikiem kilku organizacji prowadzących działalność prospołeczną.

O nas

Partner strategiczny – FairValue Corporate & Public Affairs

Założona w 2005 roku przez Anne MAZOYER-JANKOWSKĄ firma FairValue Corporate & Public Affairs jest niezależną europejską firmą doradczą. Jej założycielka i prezes posiada ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie komunikacji korporacyjnej oraz public affairs i lobbingu politycznego. Jest absolwentką Uniwersytetu w Nicei i Trinity College of Oxford.

FairValue specjalizuje się w public affairs, komunikacji, zarządzaniu kryzysowym i wspieraniu międzynarodowego rozwoju firm. Jako ekspert w dziedzinie złożonych środowisk, firma jest w pełni zaangażowana we wspieranie firm w opracowywaniu i wdrażaniu dostosowanych do ich potrzeb strategii na poziomie europejskim i międzynarodowym. 

FairValue Corporate & Public Affairs ma swoje siedziby w Paryżu, Brukseli, Rzymie i Londynie, a od grudnia 2021 roku otworzyła nowe biuro w Warszawie, przekonana o know-how polskich firm, a także o wysokim potencjale Polski jako ośrodka gospodarczego, handlowego, dyplomatycznego i geostrategicznego na środkowo-wschodniej flance Unii Europejskiej, którego firma jest zdecydowana bronić.

Niezależnie od tego FairValue Corporate & Public Affairs zajmuje się również Afryką Zachodnią i krajami Maghrebu.

Partnerzy

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa (BPCC) jest partnerem instytucjonalnym Agencji Pełka i Partnerzy. Od 1992 r. Izba działa na rzecz inwestorów brytyjskich w Polsce, a Agencja od ponad 20 lat pomaga jej w tworzeniu efektywnej sieci wsparcia biznesu.

BPCC zapewnia wsparcie swoim członkom na dwa sposoby: poprzez skupienie się na środowisku biznesowym – kwestiach regulacyjnych, prawnych i polityce fiskalnej – oraz poprzez wspieranie rozwoju biznesu – spotkaniom networkingowym oraz umożliwianiu bezpośredniego dotarcia do wyższej kadry zarządzającej firm członkowskich.

Liczba firm wymagających pomocy przy wejściu na rynek stale rośnie, co stanowi doskonałą okazję, by łączyć ze sobą dostawców usług biznesowych i inwestorów zainteresowanych prowadzeniem działalności w Polsce.

Działa to również w drugą stronę, ponieważ coraz więcej polskich firm chce wzmocnić swoją pozycję na rynku brytyjskim, również po Brexicie, widząc z tym krok na drodze na rynki poza UE.

Odejście Wielkiej Brytanii od jednolitego rynku europejskiego i Unii Celnej stwarza nowe możliwości biznesowe dla wielu firm w takich sektorach jak logistyka, certyfikacja, doradztwo, usługi prawne i księgowość. 

BPCC to miejsce, w którym wielu polskich eksporterów poszukuje najświeższych porad, a otrzymane zapytania kierujemy bezpośrednio do członków BPCC, którzy świadczą wartościowe usługi w tym niepewnym momencie. Agencja Pełka i Partnerzy jest wsparciem dla Izby w zakresie działań komunikacyjnych i marketingu.

Agencja marketingowa Sunspot

W Agencji Pełka i Partnerzy za zaawansowane technicznie narzędzia digital odpowiada Damian Szary. W tym obszarze usług wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, przejrzystość działań i profesjonalizm. Damian Szary w Pełka i Partnerzy zajmuje się realizacją zaawansowanych usług z zakresu SEO i SEM – projektowaniem i pozycjonowaniem stron www i sklepów internetowych, prowadzeniem kampanii Google Ads, kampanii e-commerce, działaniami w social mediach. Do każdego projektu podchodzi w sposób kreatywny i nieszablonowy. 

Skuteczność przyjmowanych przez niego strategii odzwierciedlają szczegółowe analizy i raporty. Ciągła weryfikacja przyjętych założeń oraz systematyczność umożliwia efektywną realizację celów sprzedażowych i wizerunkowych podejmowanych przez Agencję, a tym samym sukcesywne budowanie przewagi konkurencyjnej firm i marek.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy