Marketing

Jako agencja 360° patrzymy całościowo na marki, które obejmujemy opieką. Wywodzimy się z klasycznej reklamy, duże doświadczenie z tego obszaru uzupełniamy o pełne spektrum usług digitalowych – od działań e-commerce, budowę serwisów, pozycjonowanie i działania SEO, przez kampanie displayowe, po e-mail marketing. 

Przygotowujemy indywidualne strategie dostosowane do potrzeb zarówno Klienta, jak i odbiorców zarządzanej przez niego marki. Sięgamy po różne narzędzia i kanały komunikacji, dzięki czemu każdy obsługiwany przez nas brand zyskuje unikalny charakter.

Nie interesuje nas sztuczne nabijanie statystyk – priorytetem jest dla nas tworzenie społeczności wokół marki. Służą temu m.in. działania z zakresu content marketingu – dzięki wysokiej jakości treściom pozyskujemy zainteresowanie grup docelowych i budujemy zaufanie. Tworzymy multimedialne przekazy maksymalnie angażujące odbiorców – tworzymy artykuły, vlogi, podcasty. 

Razem z zespołem specjalistów realizujemy kampanie wideo. Budujemy architekturę marek i kreujemy złożone kampanie marketingowe. Tworzymy udane kampanie reklamowe w kanałach tradycyjnych, jak i digital. Współpracujemy z influencerami, przygotowujemy konferencje, targi, śniadania prasowe i briefingi, organizujemy wyjazdy dla dziennikarzy, spotkania one-to-one dla środowisk biznesowych, dziennikarzy, liderów opinii. Cały czas monitorujemy efekty podjętych działań i na bieżąco je korygujemy – w ten sposób jesteśmy w stanie zoptymalizować strategię w taki sposób, by zmaksymalizować efekty naszych kampanii

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy