Branding

Silna pozycja oraz rozpoznawalność marki zależne są w dużej mierze od fundamentów na jakich zostały osadzone. Kluczem do sukcesu jest szczególna dbałość o świadomość marki wśród grupy docelowej od początku jej istnienia.

Na efektywne działania brandingowe składa się wiele pozornie niewielkich elementów. Włożenie w ich przygotowanie dodatkowej uwagi może przynieść sukces marce. Jakie to elementy? Logo i nazwa stanowią fundament wizerunku każdej firmy. To właśnie z nimi klient styka się w pierwszej kolejności.

Spójne, intrygujące, ponadczasowe, a przy tym wprawiające w zaskoczenie swoją prostotą i wymownością jednocześnienie – to właśnie cechy dobrego logo. Co z nazwą firmy? Ona również powinna odznaczać się unikalnością i prostotą, której brzmienie wywołuje u klienta element zaskoczenia, niepozwalającego przestać myśleć o nowo usłyszanym słowie. Nie powinniśmy zapominać również o dostosowanym do profilu działalności sloganie reklamowym oraz jednolitych materiałach firmy. Wszystkie te elementy, połączone w spójną całość tworzą kompleksowy wizerunek marki.

Budowanie świadomości marki wśród klientów nie kończy się w momencie stworzenia idealnego logo oraz nazwy. Prace nad wizerunkiem są nieodzownym elementem rozwoju. Nasza agencja towarzyszy Klientom na każdym etapie prac nad kształtowaniem świadomości marki. Pomagamy w stworzeniu atrakcyjnego wizerunku brandu określając najistotniejsze cechy, sposób komunikacji, grupę docelową oraz obszar funkcjonowania marki

Na późniejszych etapach działania firmy tworzymy strategię komunikacji, określamy obszary wymagające wsparcia lub poprawy na podstawie analizy historii przedsiębiorstwa. Naszym celem jest dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy element, pozwalający zbudować silną pozycję marki.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy