Media Relations

Media Relations są jednym z najistotniejszych narzędzi PR-u. Nawiązanie z mediami relacji opartej na wzajemnym zaufaniu to proces długi i czasochłonny, jednak kluczowy w budowaniu wizerunku przedsiębiorstwa.

Dobry kontakt z mediami ma wpływ na budowanie społecznej świadomości marki, ułatwia docieranie do konkretnych grup odbiorców, a w sytuacji kryzysu pomaga w naprawianiu nadwyrężonej reputacji.

Jak pracujemy z mediami?

Jako agencja zajmujemy się kompleksową komunikacją na linii przedsiębiorstwo – media. Nawiązujemy i utrzymujemy relacje naszych Klientów z przedstawicielami wszystkich mediów, agencji informacyjnych. Tworzymy i dystrybuujemy informacje prasowe, redagujemy komunikaty skierowane do wyselekcjonowanych baz dziennikarzy. 

Dla naszych Klientów negocjujemy publikacje w topowych magazynach. Promujemy specjalistów jako autorów wypowiedzi eksperckich w radiu, prasie, telewizji. Dzięki wypracowanym przez lata relacjom jesteśmy w stanie skutecznie budować trwały wizerunek naszych Klientów w mediach.

Zajmujemy się organizowaniem wywiadów, spotkań, szkoleń, webinarów i konferencji prasowych, dzięki czemu zwiększamy świadomość marek i przedsiębiorstw w społeczeństwie. Każde organizowane przez nas wydarzenie jest ściśle zaplanowane i przebiega według przygotowanego wcześniej scenariusza. Taki sposób działania pozwala na realizację konkretnych celów i założeń.

Jako agencja świadczymy również usługi rzecznika prasowego. Rzecznik przedsiębiorstwa odpowiada za wszelkie kontakty z mediami – bierze udział w wywiadach, udziela wypowiedzi, komentarzy, przekazuje stanowisko, jakie zajmuje reprezentowana przez niego firma w konkretnych sytuacjach. Osoba będąca rzecznikiem prasowym posiada pełną wiedzę z zakresu działania przedsiębiorstwa oraz zespół cech pozwalających na skuteczną komunikację i budowanie wiarygodnego wizerunku Klienta.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy