Szkolenia z wystąpień publicznych – Maciej Orłoś

Konferencje naukowe, konferencje prasowe, bankiety, przedstawienie nowych produktów i usług firmy, a nawet wygłoszenie prezentacji przed szefem, wszystkie te wydarzenia niosą za sobą konieczność wystąpienia publicznego. Przygotowane przez nas szkolenia z wybitnymi praktykami takimi jak Maciej Orłoś, pozwalają zapomnieć o stresie towarzyszącym wystąpieniom przed szerokim gronem odbiorców. 

Niewielu z nas posiada wrodzoną łatwość, a co za tym idzie również przyjemność z przemawiania przed mniejszym lub większym gronem słuchaczy. Chcąc jednak wyróżnić się z tłumu, musimy przezwyciężyć strach i nabyć umiejętności pozwalające nie tylko wygłaszać swoje myśli publicznie, ale także przykuwać uwagę odbiorców.

W dobie dynamicznego postępu internetu oraz mediów społecznościowych, znacząco wzrosła konieczność organizacji wystąpień zarówno przez firmy, jak i organy publiczne. Stały kontakt z odbiorcą pozwala budować wiarygodny wizerunek organizacji.

Umiejętnie dobrane ćwiczenia dają możliwość oswojenia z lękami, zamieniając przykry obowiązek w przyjemność. Szkolenia dostarczają wiedzy na temat technik pozwalających zapanować nad zbędnymi emocjami.

Skuteczność i profesjonalizm w wystąpieniach publicznych, to elementy, na które kładziemy szczególny nacisk. Chcemy, aby uczestnicy szkoleń zdobyli swobodę wypowiadania się, co z pewnością wpłynie na wzrost efektywności przekazywanych treści. Dzięki poznaniu odpowiednich mechanizmów każdy z nas może rozwinąć swój potencjał dobrego mówcy.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy