Komunikacja wewnętrzna

Celem komunikacji wewnętrznej jest budowanie reputacji firmy w oczach jej pracowników. Kluczowym narzędziem jest obustronna komunikacja z pracownikami, związkami zawodowymi, interesariuszami wewnętrznymi i podwykonawcami.

Efektem naszych działań w tym obszarze jest zarówno zbudowanie trwałej, wiarygodnej reputacji przedsiębiorstwa, jak i zwiększenie satysfakcji z pracy jego członków.

Jak działamy?

Komunikacja wewnętrzna powinna być spójna z wizerunkiem firmy – tu nie ma miejsca na rozbieżności – to pracownicy stanowią trzon organizacji i są jej najważniejszymi ambasadorami. 

Budowanie reputacji nowoczesnej, rozwijającej się firmy realizowane jest poprzez konkretne działania wewnątrz przedsiębiorstwa – tworzenie przyjaznych warunków pracy, inwestowanie w rozwój pracowników, rozumienie i spełnianie ich potrzeb. 

Prowadzimy audyty kontekstowe w organizacjach i warsztaty z kadrą zarządzającą. Tworzymy raporty, które służą uszczegółowieniu narzędzi używanych w strategii komunikacji. Wspieramy naszych Klientów w dialogu pomiędzy grupami wewnątrz przedsiębiorstwa – zajmujemy się tworzeniem komunikacji kaskadowej, newsletterów, wysyłką mailingów, organizacją komunikatorów, wydarzeń firmowych, programów motywacyjnych, konkursów dla pracowników. 

Tworzymy aplikacje informacyjne oraz webinary dla pracowników. Wdrażamy przyjazne, angażujące narzędzia komunikacji, organizujemy przestrzeń do dialogu.

Celem naszych działań jest budowanie wspólnoty i porozumienia w firmie, czego następstwem jest podwyższenie poziomu satysfakcji z pracy. Wychodzimy z założenia, że wzajemny przepływ informacji jest podstawą dobrego zarządzania, a dobra komunikacja wewnątrz firmy kluczowa w budowaniu trwałego, wiarygodnego wizerunku.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy