Social media

Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Linkedin, TikTok to zaledwie garstka platform ułatwiających wymianę informacji w dzisiejszych czasach. Dzięki nim możliwe stało się komunikowanie pozbawione ograniczeń.O każdej porze dnia i nocy.

Media społecznościowe stały się również narzędziem pracy przedsiębiorców chcących zapewnić swojej marce rozpoznawalność. Brak aktywności w Social Mediach zdecydowanie utrudnia wszelkie działania mające na celu budowanie wizerunku marki.

Jak realizujemy działania w mediach społecznościowych?

Rozwój technologii otworzył nowy rozdział w świecie marketingu oraz PR-u. Działając z duchem czasów, jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasi Klienci. Elastycznie dostosowujemy działania do potrzeb planowanych strategii reklamowych wykorzystując Social Media. Umiejętne wykorzystanie dostępnych kanałów komunikacji pozwala zbudować silną pozycję i mocno zakorzenioną świadomość marki. Mając to na uwadze, umiejętnie dobieramy narzędzia do potrzeb Klienta.

Nasza Agencja nie tylko dokłada starań, by w strategii marketingowej znalazły się dopasowane do potrzeb firmy kanały komunikacyjne, ale przede wszystkim z największym zaangażowaniem realizujemy teorię w praktyce. Zarówno tworzenie treści, jak i wybór oraz obsługa odpowiednich kanałów komunikacji w strategii marketingowej wymagają starannej analizy marki.

Wybrane kanały komunikacji mają niebagatelny wpływ na przebieg, a przede wszystkim efekt końcowy kampanii. Na początku definiują sposób komunikacji marki, pozwalają określić rodzaj używanych komunikatów oraz różnorodność formatów.

Nasza Agencja nie tylko dokłada starań, by w strategii marketingowej znalazły się dopasowane do potrzeb firmy kanały komunikacyjne, ale przede wszystkim z największym zaangażowaniem realizuje teorię w praktyce. Najważniejsze z naszego doświadczenia jest to, jak skutecznie przebiega wdrażanie procesu. Każde działanie rozpoczynamy od zadania sobie trzech podstawowych pytań: “Do kogo chcę skierować przekaz?”, “Jak chcę dotrzeć do użytkowników?”, “Co chcę przez to osiągnąć?”. Dzięki uzyskanym odpowiedziom możemy określić kanały dotarcia do właściwej grupy docelowej. 

Kierując przekaz do ludzi młodych stawiamy na materiały wizualne, szybki przekaz, pozwalający zaoszczędzić czas, a przy tym zapadający w pamięć. Jesteśmy świadomi, że długie, przepełnione informacjami notatki prasowe nie cieszą się w dzisiejszych czasach szczególnym zainteresowaniem. Z tego względu coraz częściej stawiamy na siłę mediów społecznościowych, nie tracąc kontaktu z tradycyjnymi mediami branżowymi oraz ogólnopolskimi. Wspieramy naszych Klientów w prowadzeniu kont w mediach społecznościowych, śmiało korzystamy z innowacyjnych narzędzi, a przede wszystkim stawiamy na interakcję z odbiorcą.

Nie boimy się wyzwań, a w naszej pracy stawiamy na profesjonalizm w każdym calu. Dokładamy wszelkich starań, by wraz z Klientem osiągnąć sukces. Cenimy sobie współpracę pozwalającą elastycznie dostosowywać działania do określonych w strategii marketingowej założeniach, pamiętając o wspólnych celach.

Dynamiczny rozwój mediów społecznościowych, a także rosnąca popularność platform stworzonych by dzielić się ze sobą informacjami z życia osobistego, doprowadziły do ukształtowania się zjawiska “influencer marketingu”. Budujemy sieć kontaktów z cenionymi influencerami, a następnie przygotowujemy treści skierowane do określonej w fazie analizy grupy odbiorców. 

Świadomi zmian zachodzących w sieci, a także wciąż rosnącego grona użytkowników mediów społecznościowych, śmiało sięgamy po narzędzie jakim jest influencer marketing. Budujemy sieć kontaktów z cenionymi influencerami, a następnie przygotowujemy treści skierowane do określonej w fazie analizy grupy odbiorców. Naszym celem jest precyzyjne i bezpośrednie dotarcie do Klientów marki. Influencer staje się pośrednikiem między marką, a Konsumentem. Działania marketingowe przy udziale influencerów odbywają się za pośrednictwem dostosowanych do grupy odbiorczej kanałów komunikacyjnych. Zależne jest to zarówno od zwyczajów danej grupie odbiorczej, a także od działalności influencera w poszczególnych mediach społecznościowych. Na kolejnych etapach współpracy analizujemy dotychczas uzyskane efekty działania, aby w przyszłości móc jeszcze lepiej dostosować narzędzia do potrzeb każdej ze stron.

Napisz do nas

  Adres

  Agencja Pełka i Partnerzy
  Ekologiczna 16/28, 02-798 Warszawa

  Nazwa prawna:
  Elżbieta Pełka Creative Services
  Ekologiczna 16/28
  02-798 Warszawa
  NIP: 774-213-04-63

  Social Media

  Kontakt

  tel.: 604 276 688
  biuro@pelkaipartnerzy.pl

  ThemeREX © 2024. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy